O Kancelarii

O Kancelarii radcy PrawnegoKancelaria Radcy Prawnego Jagoda Mazurek zaprasza do skorzystania z systemu porad prawnych online. Internetowe porady prawne (e-porady) gwarantują szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu prawnego. Porady prawne online stanową dopasowaną do potrzeb klienta, alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług. Pozwalają ograniczyć czas i uzyskać rozwiązanie problemu w krótkim czasie. W przypadku prostych spraw i zagadnień bez wychodzenia z domu, można otrzymać porady już w 24h czy 48h. Zapraszamy do korzystania z gotowego formularza lub kontaktu mailowego.
Kancelaria świadczy również szeroki wachlarz usług prawnych, adresowanych zarówno do klienta indywidualnego jaki i dużych przedsiębiorców. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki prawa handlowego oraz stowarzyszenia, fundacje, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie. Nasza kancelaria prawna zapewnia profesjonalną, rzetelną obsługę, opartą na przejrzystych zasadach współpracy,  pełnym zaangażowaniu i  wzajemnej komunikacji. Każdą z powierzonych spraw traktujemy w sposób indywidualny, zapewniając rozwiązania najkorzystniejsze dla klienta.
Zakres działania kancelarii obejmuje nie tylko miasto Wrocław, ale także całe województwo dolnośląskie, ze szczególnym uwzględnieniem miast: Wałbrzych, Świdnica i Świebodzice, zapewniając na tym obszarze stały i osobisty kontakt z radcą prawnym. W przypadku porad prawych online, Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju.