Porady prawne online

Prawnik udziela porady onlineKancelaria proponuje również szeroki zakres usług wykonywanych online. Z uwagi na coraz szerszą informatyzację usług i rozwój nowych technologii, udzielenie wsparcia prawnego za pośrednictwem internetu daje gwarancję otrzymania profesjonalnej i skutecznej pomocy. Jeśli zatem zależy Państwu na szybkim rozwiązaniu problemu prawnego, a jednocześnie nie mają Państwo możliwości bezpośredniego spotkania z radcą prawnym, porady prawne online (przez internet) są doskonałym rozwiązaniem.
W celu skorzystania z porady prawnej online, wystarczy uzupełnić formularz porad prawnych online lub przesłać pytanie bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@mazurek-kancelaria.pl wraz z ewentualnymi załącznikami. Korzystanie z porad online wiąże się z akceptacja Regulaminu.
Po otrzymaniu wiadomości weryfikujemy jej treść i przedstawiamy koszt oraz przewidywany termin udzielenia porady. Przesłanie zapytania nic więc nie kosztuje. Wycena usługi jest zawsze darmowa i nie zobowiązuje do zawarcia umowy. Porady i analizy umów realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty (lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty).
W przypadku wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z Najczęściej Zadawanymi Pytaniami (FAQ)
W sprawach pilnych prosimy o szybki kontakt, jesteśmy w stanie udzielić pomocy w sposób ekspresowy.Maksymalna wielkość pliku: 20MB.

Wysyłając wiadomość akceptuję Regulamin porad online oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu na potrzeby realizacji usługi.

* Pola oznaczone gwiazdka są wymagane